Pr. Calin Barbolovici

  priest@sfantatreime.com

 

 
Friday, August 18, 2017   Search  
Va aflati aici: Consiliul Parohial
 
Consiliul Prohial al Bisericii Ortodoxe Romane "Sfanta Treime" Troy
Minimize

 

Functia Numele si Prenumele Adresa de Email
Presedinte Dumitru Puiu president@sfantatreime.com
Vicepresedinte Virgil Pruteanu
vicepresident@sfantatreime.com
Secretar Calin Cutean
secretary@sfantatreime.com
Trezorier Olivia Marandici treasurer@sfantatreime.com
Cantor Jon Miklea jon.miklea@sfantatreime.com
Consilier Financiar Eugen Sumindan financial@sfantatreime.com
Controlor Carmen Martinovich Carmen.Martinovich@sfantatreime.com
Controlor Gheorghe Sipos

Membru Ion Fermas Ion.Fermas@sfantatreime.com
Membru Mihail Ifrim Mihail.Ifrim@sfantatreime.com
Membru Adrian Motoc

Membru Nick Barbat

Membru Simona Ghilezan

Membru Mircea Herlea

Membru Mihai Man Mihai.Man@sfantatreime.com

 

 

 

Link-uri utile
Terms Of Use | Privacy Statement Copyright 2009 - B.O.R. "Sfanta Treime", Troy, Michigan, USA